O mnie

Home  >>  Kontakt  >>  O mnie

Każdego dnia pracuję na to, kim i jaka jestem.

Dobry coach, trener? Ocenę pozostawiam Wam. Większość klientów, z którymi współpracuję, osiąga swoje cele i są zadowoleni, a ja z kolei czuję satysfakcję z przeprowadzanych sesji i ich efektów. Czuję również dumę, że jesteście tacy wspaniali i silni!

Brakuje Ci motywacji do treningu?
Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu?
Poszukujesz drogi by osiągnąć równowagę między duszą a ciałem?
Wspólnie z personalnym coachem możesz odnaleźć drogę do radości życia, szczęścia i harmonii.

Czas na kilka słów o sobie.

Od najmłodszych lat związana byłam z różnymi aktywnościami sportowymi. W podstawówce zdobywałam dyplomy w lekkoatletyce oraz byłam w reprezentacji szkolnej dziewczęcej drużyny piłki ręcznej i siatkówki. Trenowałam też sztuki walki oraz taniec. Moją pasją był rower MTB i to on pomógł mi utrzymać formę po paskudnej kontuzji kolana. Rower był moim mechanicznym przyjacielem. koszulka_Tygrys

Byłam opiekunem przy szkolnym kole rowerowym, jeździłam jako wychowawca i opiekun na wyprawy rowerowe po Polsce i za granicą. W międzyczasie swoją wiedzę pogłębiałam również w zakresie żywienia, odpowiedniej diety i zapotrzebowania kalorycznego. Dodatkowo uprawiałam aerobik i pływanie. Nie zaprzestałam swojej aktywności również w ciąży. Do 4-tego miesiąca ciąży uczęszczałam na siłownię, a później pływałam i dużo spacerowałam. Sportową aktywność ponownie podjęłam po 2 miesiącach od urodzenia syna. Wtedy też rozpoczęła się moja biegowa przygoda, która wciąż trwa.

Bieganie nigdy nie przychodziło mi łatwo i sądziłam, że nie jest to sport dla mnie. Nie poddałam się i od tego momentu przebiegłam wiele dziesiątek tysięcy kilometrów, ukończyłam kilkanaście półmaratonów oraz kilka maratonów.

 

fot2W 2011 roku odkryłam triathlon i to on stał się dla mnie podstawą w życiu codziennym. Nauczyłam się łączyć samotne macierzyństwo z pełnoetatową pracą oraz wyczerpującymi treningami. Stawiałam przed sobą cele i małymi krokami je osiągałam. Kilkakrotnie stanęłam na podium zarówno biegowym, jak i triathlonowym.

 

W 2014 roku spełniłam swoje marzenie – po 8 miesiącach wyczerpujących treningów wystartowałam w Norwegii, pokonując dystans pół-ironman (1.9km pływania, 90.1km jazdy rowerem, 21.1km biegiem) na zawodach Ironman Haugesund 70.3 Norway. Sport wprowadził ład i porządek oraz wielką harmonię i spokój do mojego życia. Dzięki niemu nie tylko otrzymałam zdrową sylwetkę, nieprzejmowanie się (zbyt specjalne) dietą, ale również utwierdziłam się we własnej wartości, sile i tym, że wszystko jest możliwe. Będąc trenerem personalnym pragnę dzielić się swoimi doświadczeniami, radami oraz nieść wsparcie i pomoc w realizacji planów.

Układam plany dietetyczne, doradzam w zdrowym odżywianiu (również trendach kuchni wegetariańskiej i wegańskiej), instruuję co do uprawianych sportów. Rozpisuję plany treningowe. Przepisami i niektórymi przemyśleniami dzielę się na blogu Ona TRI trenuje  oraz na facebooku https://www.facebook.com/OnaTriTrenuje

Jestem redaktorem portalu tri-fun.pl, dziennikarzem, dyplomowanym coachem. I – przede wszystkim – matką dwójki dzieci.

 

Każdy ma wiele zasobów, by zmieniać to, co niesatysfakcjonujące. Tkwią w nas mechanizmy obronne i ciężko je  przezwyciężyć. Sama codziennie zmagam się z Wewnętrznym Krytykiem, Leniem lub Zmęczeniem. Dlatego rozumiem i szanuję osoby, które mają odwagę i gotowość, by poddać się procesowi zmiany.

Motywacja, rozwój osobisty i zdrowy rozwój fizyczny, osiąganie zadowolenia i życiowych sukcesów.
Pomagam w rekreacji ruchowej. Jestem coachem samorozwoju – towarzysze w drodze do osiągnięcia szczęścia. Prowadzę sesje indywidualne oraz grupowe.
Jeśli potrzebujesz wsparcia – skontaktuj się.
Jestem dyplomowanym coachem, doświadczoną maratonką i triathlonistką.